A Hámori Waldorf Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola
Tanári Konferenciája pályázatot hirdet

a 2015/16 tanévtől

az alábbi állások betöltésére:

•    kertészet tanár - óraadó

Feladatok:

Az kertészet tanár feladata a kertészet tantárgy tanítása 6-8. osztályokban heti 6 szakórában, és az az iskola gyakorlókertjének biodinamikus művelése.

Elvárásaink:
Olyan pedagógusok jelentkezését várjuk, akik elkötelezettek az antropozófia emberszemlélet iránt, nyitottak a Waldorf-pedagógiai kutatómunkára, és szívesen vennének részt egy független, önigazgató iskola aktív pedagógiai tevékenységében.
Az állások betöltésének feltétele, hogy a jelentkező rendelkezzen waldorf tanári képesítéssel.

Jelentkezés módja: az iskola címére elektronikus vagy postai úton benyújtott pályázat, mely a következőket tartalmazza:
•    Szakmai önéletrajz
•    Motivációs levél.
•    Ajánlás(ok), referencia
•    Az állás betöltéséhez szükséges végzettségét igazoló dokumentum(ok) másolata(i)
A motivációs levélben kérjük, a jelentkező térjen ki arra, hogy pedagógusként eddig milyen kihívásokat, nehézségeket, sikereket élt meg, milyen fejlődési utat járt be, milyen további szakmai tervei, célkitűzései vannak. Mi motiválja a jelentkezésben, miért szeretne az iskolában tanítani.

A pályázat beadásának határideje folyamatos.

A pályázati kiírásban szereplő feltételeknek megfelelő jelentkezőket személyes találkozóra fogjuk behívni.

Kiegészítő információk