Mihály napi ünnep és ünnepélyes épületavató

A 24 éve működő

Hámori Waldorf Iskola

nevében szeretnénk Önt/Önöket meginvitálni a

2015. szeptember 26-án 16 órakor kezdődő

Szent Mihály napi ünnepségünkre,

melynek keretében ünnepélyesen is

megnyitjuk a Sas utcai iskolaépületet.

Az ünnepélyes megnyitó után gimnazista diákjaink, akiknek ez az épület ad otthont, minden kíváncsi érdeklődőt készségesen körbevezetnek a megújult épületben, szívesen beszélnek iskolánkról és a Waldorf-pedagógiáról, illetve némi falatozásra (gulyás, szendvics, süti, üdítők fogyasztására) is lesz lehetőség. Miután a szülők komoly anyagi áldozatvállalásának köszönhető Sas utcai otthonunk megújulását, s a terülj asztalkámat is nekik köszönhetjük, örömmel vennénk, ha Önök is hozzájárulnának a büfé költségeihez, s a későbbiekben is iskolánk támogatói között tudhatnánk Önöket

Ha érdekli, hogy mi történt a több éve elhagyatott iskolaépülettel, kérjük, jöjjön, és nézze meg a saját szemével, s örüljön velünk együtt a 9 óráig tervezett zenés-táncos mulatságban, amely, reméljük, szokatlan, de nem bántó zenebonájával nem zavarja meg a környék nyugalmát.

 

Iskolánk tanárai és diákjai, s nem utolsó sorban a szülők

Kiegészítő információk